BASYS IT-Service GmbH

BASYS IT-Service je dodavatel IT služeb se sídlem v Brémách v Německu. Poskytujeme IT služby ve 27 zemích Evropy. Soustředíme se na IT provoz (helpdesk, application support a administraci sítí a systémů. Kromě toho nabízíme služby jako dodávky hardware, telefonních systémů, document management a další.
Abychom posílili náš tým v kanceláři jednoho z našich zákazníků, mezinárodní potravinářské firmy v Poříčí nad Sázavou, hledáme nového spolupracovníka.

IT-Support Specialist (m/f) - BASYS IT-Service GmbH

Job title:

IT-Support Specialist (m/f)

Description:

Budete zodpovědný za 1. a 2. úroveň IT podpory zaměstnanců našeho zákazníka. Vedle technické podpory moderních technologií pro koncové uživatele a spolupráci tato role obsahuje i vytváření a aktualizaci technické dokumentace, asistenci při podpoře serverů a sítí a účast na lokálních i globálních projektech. Např. uvedení nového hardware nebo software.

Jako ideální kandidát byste měl mít diplom z oblasti IT a minimálně dva roky praxe na pozici IT supportu anebo podobné profesionální zkušenosti. Máte rád moderní IT technologie a dokážete předvést zkušenosti ohledně Microsoft technologií (Windows 7/10, Office 2013/2016, Active Directory a ostatní), produktů Apple a máte dobré znalosti o běžném kancelářském IT vybavení. Zkušenosti s ITIL, ServiceNow a video konferenčními technologiemi (Polycom, Skype for Business) jsou plus.

Vedle vašich technických schopností a ideální ITIL certifikaci jste orientován na dodání služeb tak, aby byl zákazník spokojen, pracujete spolehlivě a dokážete pracovat v týmu lokálních a regionálních kolegů. Důvěryhodný vzhled, asertivita a také plynná čeština nebo slovenština spolu s komunikativní angličtinou (mluvenou i psanou) doplňují váš profil.

Nabízíme zaměstnání u ambiciózního mezinárodního dodavatele IT služeb, mladý a dynamický kolektiv a také atraktivní plat zohledňující výkon. Doprava zdarma mez Prahou a Poříčím je zajištěna.

Information regarding this vacancy:

Working location: Poříčí nad Sázavou
Type of employment: Full-time work
Length of contract: Permanent
Type of employment: Employment contract
Required education: Professional training without a school-leaving exam
Required languages: Czech (Advanced), English (Advanced)
Posted by: BASYS IT-Service GmbH Organizacni slozka

Contact:

Working location:

Poříčí nad Sázavou

Type of employment:

Full-time work

Employer:

BASYS IT-Service GmbH Organizacni slozka

Telephone:

004915164965251