www.scio.cz, s.r.o.

Speciální pedagog - ScioŠkola Praha 4 - www.scio.cz, s.r.o.

Název pozice:

Speciální pedagog - ScioŠkola Praha 4

Popis:

Naplňuje vás práce s dětmi a máte chuť je provázet na jejich cestě poznáním a vzděláváním? Chcete přinášet své nápady, podílet se na chodu školy, do které byste i vy rádi chodili? Pak je tohle práce pro vás.

Koho hledáme?

Na pozici Speciálního pedagoga do ScioŠkoly hledáme člověka, který umí naslouchat, je pozitivní, aktivní a empatický. Nezbytné je VŠ vzdělání a praxe z oblasti speciální pedagogiky.

Ideální je předchozí zkušenost z poradenství, ze školního poradenského pracoviště nebo školy. Schopnost navázat a budovat kvalitní vztahy s dětmi i dospělými. Věk nerozhoduje.

Co bude náplní vaší práce?

Individuální práce s dětmi, které potřebují podporu v oblasti vztahů, emocí a učení.

Aktivní přítomnost mezi dětmi, navazování vztahů s nimi.

Podpora průvodcům (učitelům) při práci s konkrétními dětmi i skupinami.

Zaměříte se zejména na práci s dětmi s poruchami učení a chování. Jakožto i dětmi, které nemají češtinu, jako mateřský jazyk.

Budete spolupracovat se školní Psycholožkou


Co nabízíme?

Poloviční až plný úvazek.

Naši průvodci a vedení věnují potřebám dětí mnoho času a pozornosti. Podporu Speciálního pedagoga proto vítají a podněty, které přinesete, budou rádi uvádět do praxe.

Možnost spolu s kolegy a dětmi utvářet podobu školy.

Průběžné další vzdělávání.

Výjezdy do inspirativních škol v ČR, v Evropě a možná i jinam.

Možnost naučit se spoustu nových věcí.

Teambuildingové akce.

Odpovídající mzdové ohodnocení a příjemné pracovní prostředí.


Co je třeba udělat?

Pokud se k nám chcete přidat, do 12. 5. nám pošlete:

Životopis kromě obvyklých věcí, navíc, prosím, uveďte všechny zkušenosti v práci s mladými lidmi a dětmi, i ty méně významné.

V rozsahu zhruba jedné normostrany nám napište, co byste doporučil/a průvoci, který pracuje s žákyní ze třetí třídy, pro kterou není čeština první jazyk a vykazuje nižší intelektové schopnostmi, obtíže s verbálním vyjadřováním a sníženou schopnost koncentrace. Průvodce se potýká s tím, že žákyně se nedokáže dlouho koncentrovat, potřebuje soustavnou podporu dospělého a každý samostatný úkol vyžaduje individuální instrukci. Jak má v hodinách průvodce pracovat, jaké formy práce má zařadit, jak žákyni zapojovat do činnosti celé třídy, případně jaké pomůcky má průvodce použít.

Ve svém doporučení zohledněte, že průvodce pracuje dle pedagogických principipů ScioŠkol, viz https://www.scio.cz/scioskoly/o-skolach/. Doporučení by mělo obsahovat i jasný plán implementace a zpětné vazby průvodci.

Nástup možný ihned. Nejpozději 15. srpna.

Informace o pozici:

Místo pracoviště: Svatoslavova 333/4, Praha - Nusle
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Plat: 33000 - 42000 Kč/měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Dovolená více než 5 týdnů, Možnost delšího neplaceného volna, Vlastní organizace náplně práce, Children-friendly office, Možnost studijního volna, Účast na zahraničních konferencích, Individuální rozpočet na osobnostní růst, Vyhrazený čas na inovace, Rozjezd zcela nového projektu
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Zadavatel: Zaměstnavatel

Kontakt:

Místo pracoviště:

Svatoslavova 333/4, Praha - Nusle

Typ pracovního poměru:

Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Kontaktní osoba:

Jon Šotola

Telefon:

603 529 370 jon.sotola@scioskola.cz