www.scio.cz, s.r.o.

Průvodce do ScioŠkoly - Praha - www.scio.cz, s.r.o.

Název pozice:

Průvodce do ScioŠkoly - Praha

Popis:

Naplňuje vás práce s dětmi a máte chuť je provázet na jejich cestě poznáním a vzděláváním? Hledáte novou životní výzvu? Je vám blízká oblast vzdělávání? Vítáte svobodu, chcete přinášet své nápady a podílet se na chodu školy, do které byste i vy rádi chodili? Pak je to práce pro vás.

Koho hledáme?

Hodnotami ScioŠkoly jsou svoboda, morálka, otevřenost, aktivita, optimismus a odvaha. Měly by to proto být důležité hodnoty i pro každého zájemce. Jako průvodce k nám do školy hledáme lidi, kteří jsou odvážní, otevření novým podnětům, pozitivní, aktivní, morálně na výši, zodpovědní a svobodomyslní. Lidi, kteří se sami chtějí také stále učit. Jinými slovy, náš průvodce má být takový, jaké chceme, aby jednou byly i děti ze ScioŠkoly. Pedagogické vzdělání a praxe ve školství je výhodou, ale ne podmínkou.

Od září hledáme průvodce na základní školy na Praze 4, 6 a 13 a do střední školy na Praze 8. Pedagogická kvalifikace není nutná. Zkušenost s prací s dětmi ano.

Co nabízíme?

Úchvatnou, smysluplnou, ale i vyčerpávající práci.
Velkou důvěru ve vaše schopnosti, plný respekt.
Skvělé kolegy i vedení.
Podporu a důkladné zaučení.
Trvalou změnu.
Průběžné kvalitní další vzdělávání.
Výjezdy do inspirativních škol v ČR, v Evropě a možná i jinam.
Možnost spolu s kolegy a dětmi utvářet konkrétní podobu své školy a prostor vyjadřovat se i k dění na ostatních ScioŠkolách.
Možnost naučit se spoustu nových věcí.
Nástupní plat 33.000,- Kč a podnětné pracovní prostředí.

Co je třeba udělat?

Pokud byste se k nám rádi připojili i Vy, pošlete nám své CV, ve kterém kromě obvyklých údajů uveďte i všechny zkušenosti z práce s dětmi i ty, které se zdají méně důležité.

Také bychom si rádi přečetli pár řádek o tom, proč byste rádi pracovali zrovna u nás, na co byste se nejvíce těšili a čeho se třeba i obávali?

A máme pro Vás i malý „domácí úkol“. Připravte písemné zadání na práci pro děti ve škole v rozsahu max. dvě strany A4, pro skupinu 10 dětí - na 3 týdny, v součtu cca 15 hodin. Téma, věková skupina i cíl aktivity je na vás.

Už se těšíme na Vaše odpovědi, které nám, prosím zašlete do 10. 6. 2019. Uveďte také svou preferenci stupně - první stupeň, druhý stupeň, střední škola - na kterém byste chtěl/a učit a preferenci oblastí/předmětů, kterým byste se rád/a věnoval/a.

Pokud se chcete dozvědět více o ScioŠkolách

Video o ScioŠkole https://www.youtube.com/watch?v=WrzIjXwAbqo

Weby ScioŠkol https://www.scio.cz/scioskoly/

Rozhovor: http://domaci.ihned.cz/c1-65348320-skola-majitele-scio-ma-za-sebou-prvni-rok-ucitelum-se-rika-pruvodci-a-deti-vymysleji-vlastni-parazity

Rozhovor: http://www.tyden.cz/rubriky/domaci/skolstvi/expert-at-se-deti-uci-co-chteji-skolam-chybi-odvaha_371734.html

Audio: http://www.rozhlas.cz/radiozurnal/host/_zprava/ondrej-steffl-nejen-o-zakladnich-skolach-uceni-je-pro-deti-zabava-odmenami-ho-zmenite-v-praci—1527725

Informace o pozici:

Místo pracoviště: náměstí Na Santince 2440/5, Praha - Dejvice
Svatoslavova 333/4, Praha - Nusle
Prusíkova 2577/16, Praha - Stodůlky
Svídnická 506/1, Praha - Troja
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Plat: 33000 Kč/měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Dovolená více než 5 týdnů, Možnost delšího neplaceného volna, Vlastní organizace náplně práce, Children-friendly office, Možnost studijního volna, Účast na zahraničních konferencích, Individuální rozpočet na osobnostní růst, Vyhrazený čas na inovace, Rozjezd zcela nového projektu
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Zadavatel: Zaměstnavatel
Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt:

Místo pracoviště:

náměstí Na Santince 2440/5, Praha - Dejvice
Svatoslavova 333/4, Praha - Nusle
Prusíkova 2577/16, Praha - Stodůlky
Svídnická 506/1, Praha - Troja

Typ pracovního poměru:

Práce na plný úvazek

Kontaktní osoba:

Jon Šotola

Telefon:

603 529 370 jon.sotola@scioskola.cz