Ray Service, a.s.

Obchodně-technický konzultant elektro - Ray Service, a.s.

Název pozice:

Obchodně-technický konzultant elektro

Popis:

Co Vás čeká:

  • aktivní obchodování v oblasti elektrotechnických komponent a jejich distribuce: péče o běžící zakázky a získávání nových obchodních případů
  • poradenství a technické konzultace se zákazníkem
  • příprava a účast na veletrzích a výstavách
  • aktivní práce v IS Helios (udržování živých dat)

Uvítáme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • aktivní zájem o techniku, nejlépe elektro
  • obchodní talent (dobrá komunikace, klientský přístup, smysl pro vyjednávání)
  • zkušenost s obchodováním není podmínkou
  • samostatnost, odpovědnost za svěřené úkoly, orientaci na výsledek
  • výbornou sebeprezentaci
  • ochotu cestovat (Střední Evropa, převážně Česká republika), řidičský průkaz sk. B nutností (aktivní řidič)
  • anglický jazyk (aktivně mluvený, psaný)
  • selský rozum a perfektní technické myšlení

Nabízíme:

  • perfektní zázemí české společnosti s mezinárodním přesahem, stabilní zaměstnání
  • dynamický osobní i pracovní rozvoj
  • pestrost práce, seberealizaci
  • výborné sociální zázemí ve firmě, vysokou firemní kulturu
  • cestování, aktivní využití cizího jazyka při komunikaci se zákazníky
  • další vzdělávání
  • systém firemních benefitů (obědy zdarma, výborná káva, benefity z Cafeterie Sodexo)
  • společné firemní akce během celého roku

Osobní údaje poskytnuté zájemcem o zaměstnání budou uchovávány po dobu výběrového řízení, k tomuto zájemce poskytnutím svého životopisu a dalších osobních údajů poskytuje svůj souhlas.

Informace o pozici:

Místo pracoviště: Huštěnovská 2022, Staré Město
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zadavatel: Zaměstnavatel
Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt:

Místo pracoviště:

Huštěnovská 2022, Staré Město

Typ pracovního poměru:

Práce na plný úvazek

Zaměstnavatel:

Kontaktní osoba:

Martina Bartošíková

Adresa:

Huštěnovská 2022, 686 03 Staré Město, Česká republika