GoodCall s.r.o.

Talent Sourcer - PRAHA - GoodCall s.r.o.

Název pozice:

Talent Sourcer - PRAHA

Popis:

Nové kolegy na pozici Talent Sourcera hledáme stále. Sourcing je pro nás totiž klíčový a je základní kámen pro recruitment. Ačkoli pro Tebe pozici nemusíme mít ihned, situace v recruitment světě se mění doslova z minuty na minutu. Hledáme i potenciální kandidáty pro spolupráci v blízké budoucnosti, tak se ozvi! :)

A o čem to celé je? Nahlédni do deníku Talent Sourcera:

Dneska jsem přišel do práce až v 10:00, protože jsem ráno byl na zkoušce ve škole. Naštěstí jsem to dal. Když jsem přišel, šéfová se mě hned ptala, jak jsem dopadl. Je hezký, že si na to vzpomněla. S kafem v ruce jsem si pročetl nové emaily a srovnal priority na dnešek. Přišly nám nové pozice a bylo potřeba je dát do systému a vymyslet k nim chytlavý popis, abychom na něj nalákali ty správné kandidáty. Pak jsem se vrhnul na vyhledávání profilů a do toho jsem měl cally s potenciálními kandidáty. Povedlo se mi domluvit několik osobních pohovorů. Jsem rád, že mám různorodé činnosti, které za den vystřídám a nemusím jen ťukat něco do noťasu. Tuhle jsem se dozvěděl zajímavý informace od nového kandidáta, který dělá managera v jedné nadnárodní společnosti, a to mě právě na mojí práci baví - můžu se dozvídat informace o vnitřním fungování různých firem. Během oběda jsem od Blakea (jednoho z našich managerů) vyslechl novinky z poslední HR konference, kde také jako speaker vystupoval (samozřejmě v jeho rodném jazyce – angličtině) a docela jsme se nasmáli jeho historkám. Vysvětloval mi, proč dříve pil každé ráno kafe s máslem. Ano, s máslem!


Pokud se chceš dozvědět víc, přijď k nám na kafe! Neboj, servírujeme ho bez másla!:)

Koho hledáme?

Jsi člověk, kterého baví sociální sítě a jsi rád v kontaktu s lidmi, ať už přes mail, telefon nebo osobně.

Důležité také je:

  • domluvit se na dobré úrovni anglicky
  • chtít mít kontrolu nad vlastními výsledky a být za ně osobně zodpovědný/á
  • uvažovat týmově

Nabízíme:

  • Klademe obrovský důraz na rozvoj a naše tréninky vedou přední experti - jejich profily najdeš na www.recruitmentacademy.cz.
  • Nabízíme například i Multisport kartičku, Home Office, Sick Days, Flexi Passy a možnost pracovního notebooku a telefonu.
  • Využíváme nejnovější technologie - máme vlastní Recruitment Technology Innovation Center, kde vyvíjíme vytuněné softwarové nástroje a v Praze nám vzniká zbrusu nový Sourcing Hub.
  • Pracujeme z moderních kanceláří na Václaváku, z kavárny nebo z domova - nakouknout k nám virtuálně můžeš prostřednictvím www.proudly.cz/firmy/1134/goodcall.
  • Homeoffice ani flexibilní pracovní doba u nás nejsou sprostá slova.
  • Jsme tu dobrá banda - talent sourceři, recruiteři, markeťáci nebo i programátoři, zkušení i nováčci – naše společné akce rozhodně stojí za to!

Informace o pozici:

Místo pracoviště: Václavské náměstí 846/1, Praha - Nové Město
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Možnost studijního volna, Individuální rozpočet na osobnostní růst
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Zadavatel: Personální agentura
Praxe a stáže

Kontakt:

Místo pracoviště:

Václavské náměstí 846/1, Praha - Nové Město

Typ pracovního poměru:

Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Zaměstnavatel:

GoodCall s.r.o.

Kontaktní osoba:

Bětka Knorková

Telefon:

777 333 855