HUMANIC CZ spol. s r.o.

Prodavač/ka Humanic OC Olympia Mladá Boleslav - HUMANIC CZ spol. s r.o.

Název pozice:

Prodavač/ka Humanic OC Olympia Mladá Boleslav

Popis:

Hledáme novou posilu do našeho týmu.

Mzda až 22 300Kč

Úvazek 35h týdně včetně 2 sobot a nedělí v měsíci

Rádi komunikujete s lidmi a děsí Vás stereotyp? Baví Vás móda a záleží Vám na čistém, příjemném pracovním prostředí? Podívejte se na naši nabídku a staňte se součástí kolektivu HUMANIC!

Nástup: možný ihned

Náplň práce na této pozici:

  • Komunikace se zákazníky
  • poradenství při výběru zboží
  • proaktivní prodej
  • práce se zbožím
  • plnění stanovených cílů prodejny
  • péče o prodejnu
  • spolupráce s ostatními prodejnami Humanic

Co by Vám nemělo chybět:

  • chuť do práce a radost z ní
  • samostatnost, flexibilita
  • umění komunikace se zákazníky
  • zájem o módu
  • zkušenosti, popř. cit pro vizuální stránku obchodu

Proč zrovna k nám:

  • příplatky za práci o víkendech a svátcích
  • motivační prémiový řád – až 2000Kč/měs. – úspěch pobočky umíme ocenit
  • 5 týdnů dovolené
  • Multi Pass Card – stravné v hodnotě 100,- za odpracovanou směnu
  • zaměstnanecké poukázky v hodnotě 4600,-/rok na nákup zboží po uplynutí zkušební doby
  • slevy na zboží
  • pravidelné soutěže pro zaměstnance o zajímavé ceny
  • zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti – boty nás živí už více než 140 let
  • moderní pracovní prostředí v oblasti módy – jako první víte, co se bude nosit
  • Zajištění maximálního profesního rozvoje v oblasti prodejních dovedností a komunikace se zákazníkem
  • možnost dalšího kariérního růstu – na této pozici nemusíte zůstat věčně
  • Příjemné pracovní prostředí v kolektivu, který táhne za jeden provaz
  • v kolektivu máme nejen krásné ženy, ale i šikovné muže
  • a hlavně - MILUJEME BOTY!

Zašlete nám svůj životopis, nebo se nám přijďte představit osobně na prodejnu. Těšíme se na Vás.

Informace o pozici:

Místo pracoviště: Jičínská 1350, Mladá Boleslav - Mladá Boleslav III
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Plat: 19600 - 22300 Kč/měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Zadavatel: Zaměstnavatel
Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt:

Místo pracoviště:

Jičínská 1350, Mladá Boleslav - Mladá Boleslav III

Typ pracovního poměru:

Práce na zkrácený úvazek

Zaměstnavatel:

Kontaktní osoba:

Eva Kopecká

Adresa:

Jičínská 1350, 293 01 Mladá Boleslav, Česká republika