CHEMCOMEX, a.s.

MANAŽER PROJEKTŮ - CHEMCOMEX, a.s.

Název pozice:

MANAŽER PROJEKTŮ

Popis:

Máte za sebou faktické řízení několika projektů minimálně do objemu 3 mil. Kč? Nebojíte se řídit i zcela nové přicházející projekty? Při hledání způsobů, jak zrealizovat a splnit i nemožné se cítíte jako ryba ve vodě? Občas si potřebujete sám zapřemýšlet nad využitím nových technologií? To vše uprostřed týmu lidí, kde nejste pouhým kolečkem v systému, nýbrž plnohodnotnou součástí? V prostředí, které inspiruje, občerství a pomůže vlastnímu rozvoji? Pak neváhejte a pošlete své CV hned teď.

Co bude Vaše hlavní náplň práce?

Řídit realizaci akce v plném rozsahu a v souladu se smluvními podmínkami. Plný rozsah zahrnuje koordinaci projekční činnosti ve spolupráci s Hlavním inženýrem projektu, sledování a reportování o plnění projektu, přezkoumávání technických i cenových částí nabídek a souvisejících smluv, spolupodílet se na plánování a kontroly realizace zakázky, jednání s dodavateli a v neposlední řadě vedení pracovníků realizující zakázku.

Co k tomu potřebujete?

Vzdělání VŠ technického směru, tříletou zkušenost s obdobnou pozicí, aktivní používání angličtiny, ovládat MS Office. Řidičský průkaz sk. B, abyste mohl sledovat naplňování zakázky přímo v terénu.

Co ještě Vám v práci pomůže?

Umět aplikovat standardy projektového řízení velkých staveb do konkrétních zakázek. Přesvědčivé vystupování a rovnocenný přístup k lidem.

Co Vám dáme?

Příležitost k seberealizaci a zodpovědnou roli v důležitém sektoru jako je energetika a průmyslu. Oceníme Váš výkonem finančním bonusem. Vybavíme Vás notebookem a mobilem. A ještě navrch přidáme stokorunové stravenky, jazykové kurzy, zvýhodněné tarify u T-Mobile, home office, a po zapracování máme připravené ještě něco dalšího.

A kdy a kde se můžete k nám připojit:

Hlavní místo dle projektu, pro pracovní zázemí Vám můžeme nabídnout Prahu nebo Třebíč. Nastoupit můžete hned nebo dle dohody

Informace o pozici:

Místo pracoviště: Praha - Zbraslav
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva, jiné
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Výborná)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Kontakt:

Místo pracoviště:

Praha - Zbraslav

Typ pracovního poměru:

Práce na plný úvazek

Zaměstnavatel:

CHEMCOMEX, a.s.

Kontaktní osoba:

Bohdana Brachaczková

Adresa:

Elišky Přemyslovny 379, 150 00 Praha 5 - Zbraslav, Česká republika

Telefon:

+420 725 060 167