Skřivánek s.r.o.

KOORDINÁTOR/KA JAZYKOVÝCH SLUŽEB - Pardubice - Skřivánek s.r.o.

Název pozice:

KOORDINÁTOR/KA JAZYKOVÝCH SLUŽEB - Pardubice

Popis:

Skřivánek s.r.o. hledá do svého týmu v Pardubicích vhodného kandidáta/-tku na pozici:
KOORDINÁTOR/KA JAZYKOVÝCH SLUŽEB

Náplň práce:

 • Náplní Vaší práce bude komplexní zajištění služeb v oblasti překladů, tlumočení a jazykové školy. Zodpovídat budete za péči o klienta od přijetí poptávek/ přípravy nabídek a kalkulací/ zajištění překladatele resp. lektora až po fakturaci zakázek resp. kurzů.
 • Každý den budete komunikovat s klienty, studenty, lektory a přitom organizovat práci svou i našich dodavatelů tak, aby náš klient obdržel službu včas a v požadované kvalitě.
 • Po zaškolení budete mít na starosti samostatné řešení jednotlivých obchodních případů v oblasti překladů a tlumočení a chod naší jazykové školy s podporou metodického oddělení i celého týmu.

Očekáváme:

 • Očekáváme, že budete kolegiálním a rovnocenným „parťákem“ v týmu, který se nezalekne nových věcí a chce vyniknout.
 • Předpokládáme, že se budete těšit, že se přiučíte novým věcem v oblasti překladů, tlumočení a jazykové výuky – žádný učený z nebe nespadl, a proto Vás zaučíme a během zaučování ochotně pomůžeme.
 • Co určitě potřebujeme, je Vaše dokončené SŠ/ VŠ vzdělání, pokročilá znalost práce s MS Office, zodpovědnost, pečlivost, samostatnost, flexibilita a obchodní duch. Práci zvládnete s angličtinou na úrovni minimálně B1, čím vyšší tím lépe (budete mj. provádět i přijímací pohovory s rodilými mluvčími).
 • V neposlední řadě by Vás neměl vykolejit stres (alespoň ne na tolik, aby to ohrozilo Vaši práci) – žijeme v hektickém století a občasnému stresu se nevyhneme nikde.

Nabízíme:

 • Do týmu rádi přibereme jak zkušené pracovníky, tak absolventy, kteří odpovídají našim očekáváním.
 • Nabízíme zázemí největší překladatelské a jazykové agentury ve střední a východní Evropě, zato však přátelskou atmosféru a zajímavou, tvůrčí a někdy napínavou práci.
 • Motivující finanční ohodnocení, stravenky, možnost využití firemních benefitů v podobě jazykových skupinových kurzů nebo individuálních jazykových hodin.
 • Pracovní smlouvu na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení.
 • Práci na hlavní pracovní poměr na dobu určitou.
 • Nástup možný ihned nebo dohodou.


A důležité určitě je, že se na Vás těšíme.

V případě, že se cítíte být touto nabídkou osloveni, zašlete svůj strukturovaný životopis v ČJ a AJ společně s krátkým motivačním dopisem pomocí odpovědního tlačítka.

Všechna data a informace, které nám o sobě zašlete, zpracováváme v souladu s Nařízením GDPR o ochraně osobních údajů, více si o tom můžete přečíst na www.skrivanek.cz.

Informace o pozici:

Místo pracoviště: Pardubice
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Benefity: Provize z prodeje, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Možnost delšího neplaceného volna, Vlastní organizace náplně práce
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zadavatel: Zaměstnavatel
Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt:

Místo pracoviště:

Pardubice

Typ pracovního poměru:

Práce na plný úvazek

Zaměstnavatel:

Skřivánek s.r.o.

Kontaktní osoba:

Zuzana Gučíková

Adresa:

Na dolinách 153/22, 14700 Praha, Česká republika