KYOCERA AVX Components s.r.o.

OPERÁTOR TESTOVACÍ LABORATOŘE denní 12 hod. - KYOCERA AVX Components s.r.o.

Název pozice:

OPERÁTOR TESTOVACÍ LABORATOŘE denní 12 hod.

Popis:

OPERÁTOR TESTOVACÍ LABORATOŘE

Co u nás budete dělat?

Denně si budete připravovat vzorky pro testy kvality kondenzátorů (připravení průvodky testu, příprava PCB – desky plošného spoje s testovanými kondenzátory). Budete přesně měřit elektrické parametry kondenzátorů před testem a po jeho provedení. Součástí Vaší práce bude i vyhodnocování dat získaných z provedených měření. Testování probíhá podle přesně daného postupu dle norem nebo podle požadavků zákazníka či oddělení technologie a vývoje. Reálně strávíte polovinu pracovního času u PC a druhou polovinu přímo v laboratoři prováděním testů, malou část pohybem po výrobních prostorách.

V současné době hledáme operátora do laboratoře na speciální a periodické testování do oddělení kvality. Skrze Vaší nadřízenou se k Vám budou dostávat požadavky na testy speciální (od zákazníků, z technologie) i na testy pravidelné. Vaším úkolem bude pečlivě provést zadané testy, včetně přípravy vzorků, všech měření i vyhodnocení testů.

Očekáváme, že:

- máte střední odborné vzdělání (SŠ, SOŠ, SOU = pozice je vhodná i pro absolventy)

- jste učenlivá/ý a pozorná/ý (některé testy se rutinně opakují, ale jiné se mění, je potřeba si toho všimnout a umět být soustředěná/ý na práci)

- jste zručná/ý a máte smysl pro detail (pasivní elektrotechnické součástky – kondenzátory, které budete podrobovat analýze, jsou drobné a je potřeba být přesný)

- ovládáte Microsoft Office na základní úrovni ● Word: umíte napsat dopis, orientovat se v úpravě textu – jednoduché formátování jako je zarovnání do bloku, zvolení tučného textu ● Excel: zvládnete si vytvořit tabulku, naformátovat ji – ohraničení, různý formát písma, vložit nový list, smysluplně vytisknout hotovou tabulku

- jste ochotná/ý pracovat v režimu denních 12hod. směn

Budeme mít radost, pokud:

- umíte být samostatná/ý a trpělivá/ý (postup i průběh testů Vás krok za krokem naučíme, k úplné samostatnosti to může trvat i 6 až 9 měsíců, bude lepší, pokud se nebojíte zeptat, když něco není jasné)

- máte zájem naučit se něco nového, rozvíjet se

- Vám bude vyhovovat pracovat v přátelském kolektivu 12 kolegyň a 1 kolegy

Na co se u nás můžete těšit?

Podporujeme kariérní postup i vzdělávání. Nemáte elektro vzdělání, vyhlášku 50? Pomůžeme Vám je získat. Získali jste maturitu v jiném oboru a teď uvažujete, že byste si rádi doplnili vzdělání i v oblasti elektro? Ani to u nás není problém, umožníme Vám studovat při zaměstnání. Naše oddělení rozvoje a vzdělávání Vám ochotně pomůže ve Vašem osobním i profesním růstu.

Máme pět týdnů dovolené.

Pro naše zaměstnance nabízíme kurzy angličtiny zdarma.

Přímo v budově si nakupujeme v našich obchodech.

V jídelně si vybíráme ze sedmi druhů dotovaných jídel.

Jsme stabilní zaměstnavatel – v Lanškrouně působíme už 28 let. Výplatu dostanete pravidelně.

Informace o pozici:

Místo pracoviště: Dvořákova 328, Lanškroun - Žichlínské Předměstí
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna, Vlastní organizace náplně práce, Možnost studijního volna, Vyhrazený čas na inovace
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Zadavatel: Zaměstnavatel
Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt:

Místo pracoviště:

Dvořákova 328, Lanškroun - Žichlínské Předměstí

Typ pracovního poměru:

Práce na plný úvazek

Zaměstnavatel:

KYOCERA AVX Components s.r.o.

Kontaktní osoba:

Pavlína Beljak

Adresa:

Dvořákova 328, 56301 Lanškroun, Česká Republika

Telefon:

465 358 131