VÝSTAVIŠTĚ KROMĚŘÍŽ s.r.o.

Ředitel/ka Výstaviště Kroměříž - VÝSTAVIŠTĚ KROMĚŘÍŽ s.r.o.

Název pozice:

Ředitel/ka Výstaviště Kroměříž

Popis:

Hledáme nového ředitele/ředitelku Výstaviště Kroměříž

Baví Vás pořádat nejrůznější akce, máte zkušenosti s vedením týmu a sršíte novými nápady? Tak to hledáme právě Vás!

Výstaviště Kroměříž je multifunkční areál, jedno z nejmodernějších výstavišť v České republice. Během celého roku zde probíhají desítky výstav, festivalů, veletrhů, firemních akcí, farmářských trhů či svateb. Na ploše o velikosti deseti hektarů se rozkládají výstavní haly, zastřešené pavilony, parkoviště, tematické zahrady, dvě restaurace a zábavní park Dětský svět Kroměříž s desítkami vnitřních i venkovních atrakcí. Výstaviště navštíví každý rok přes 250 tisíc návštěvníků.

Hledáme někoho, kdo se s chutí ujme kormidla a bude směřovat celé výstaviště i nadále kupředu. Budete zodpovědní za kompletní chod celého výstaviště. Společně s již zaběhnutým týmem budete organizovat akce, sestavovat a hlídat jejich rozpočty, vytvářet reklamní kampaně, domlouvat podmínky pro nájemce, zajišťovat péči o celý areál nebo se starat o početný tým brigádníků.

Požadujeme zkušenosti na obdobné pozici, nebo alespoň s organizací větších kulturních akcí. Nutno také počítat s poměrně velkou časovou flexibilitou – kulturní akce probíhají primárně o víkendech.

Nabídnout Vám můžeme velmi pestrou a zajímavou práci, výborné platové ohodnocení a další bonusy jako mobilní telefon, příspěvek na stravování apod. Společnost Výstaviště Kroměříž s.r.o. je součástí silné struktury s jasnou vizí.

Informace o pozici:

Místo pracoviště: K Výstavišti 4069/8, Kroměříž
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna, Vlastní organizace náplně práce, Children-friendly office, Vyhrazený čas na inovace
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Kontakt:

Místo pracoviště:

K Výstavišti 4069/8, Kroměříž

Typ pracovního poměru:

Práce na plný úvazek

Zaměstnavatel:

VÝSTAVIŠTĚ KROMĚŘÍŽ s.r.o.