Libertariánský institut z.s.

Business Development - Libertariánský institut z.s.

Název pozice:

Business Development

Popis:

Partnerská organizace, Bene Meat Technologies, startup vyvíjející technologii kultivovaného masa, hledá mimořádně schopného kolegu/kolegyni do oblasti business developmentu v sektoru Pet Food.

Bene Meat Technologies jako první na světě v roce 2023 nabídne technologii levné výroby kultivovaných savčích buněk použitelných v krmivu pro domácí mazlíčky. Krmivo představuje cca 25 % celkové světové spotřeby masa (25 % z cca 300 milionů tun).

Od nového kolegy/kolegyně očekáváme schopnost téma celkově uchopit, zorientovat se na trhu (a to jak výrobců petfood, tak spotřebitelů) a najít nejefektivnější způsob vstupu na něj, ať již jako dodavatel technologie, výrobce nebo dodavatel finálního produktu spotřebitelům.

Požadujeme: samostatnost, jazykovou vybavenost, systémový a inovativní přístup, ochotu cestovat, schopnost spoludefinovat finální produkt a jeho cestu do trhu, excelentní komunikační schopnosti jak navenek vůči všem stakeholderům, tak i směrem k Regulatory a R&D ve firmě, a především podnikatelský přístup.

Pokud se chcete zúčastnit budování největší světové firmy, pošlete svoje CV, motivační dopis a svoji představu postupu v projektu umisťování technologie/produktu. Zaslání zmíněného je předpoklad pozvání na pohovor.

Informace o pozici:

Místo pracoviště: Evropská 423/178, Praha - Vokovice
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Výborná)
Zadavatel: Nezisková organizace

Kontakt:

Místo pracoviště:

Evropská 423/178, Praha - Vokovice

Typ pracovního poměru:

Práce na plný úvazek

Zaměstnavatel:

Libertariánský institut z.s.

Kontaktní osoba:

Roman Kříž

Adresa:

Holečkova 1265/36, 15000 Praha - Smíchov, Česká republika